Mirza Teletović postigao 15 poena u pobjedi Milwaukeea protiv Charlottea

klix.ba

Bh. košarkaš Mirza Teletović odigrao je sjajan meč u pobjedi Milwaukeea protiv Charlottea rezultatom 103:94.
On je u pobjedi svoje ekipe na parketu proveo malo manje od 24 minute, a u tom periodu ubacio je 15 poena kojima je dodao i pet skokova. Teletović je imao šut pet od devet za tri poena.

Milwaukee je bolje otvorio meč, međutim do kraja prve četvrtine Charlotte je okrenuo rezultat i prije kraja prve dionice imao čak deset poena razlika u svoju korist, da bi do poluvremena domaća ekipa anulirala prednost gostiju da bi se s rezultatom 54:53 za Charlotte otišo na odmor.

Pred kraj treće četvrtine domaći igrači stvorili su prednost od sedam poena razlike, koju su do kraja održali i slavili rezultatom 103:94.

Embed the video
Mirza Teletović – 15 poena, 5 trojki, 5sk. protiv Charlotte
Autoplay

ON
OFF

Najbolji pojedinac meča bio je košarkaš Milwaukeea Giannis Antetokounmpo koji je meč završio s 32 poena, dok je kod gostiju najefikasniji bio Kamisky koji je ubacio 18 poena.