Premijer liga za odbojkašice: Domaćim porazom bihaćke odbojkašice se oprostile od najvišeg ranga

Porazom od bijeljinskog Radnika pred domaćim navijačima u 17. kolu Premijer lige bihaćke odbojkašice su se oprostile od najvišeg ranga.

U ovom ključnom susretu u borbi za opstanak za Bihać je sve krenuolo loše, nakon što prvi set gube na razliku – 2628. Drugi dio i tračak nade domaće: rezultat 25:21. Medutim, odbojkašice Radnika ponovo preuzimaju inicijativu i nakon 25:22 u trećem, četvrti set dobijaju na razliku 28:26 i kući nose bodove.

Domaćim odbojkašicama tako je izmakla posljednja prilika da se i naredne sezone takmiče u najvišem rangu, jer Derventa kolo prije kraja, i popred ubjedIjivog poraza u Gacku, ima nedostižnu prednost od četiri boda.