HNK Orašje je na domaćem stadionu savladao Igman sa 2:0. Prvi gol postigao je Marković u 15. minuti, dok je rezervista Tanturovski dodao još jedan u 85. minuti utakmice.

Iskra je slavila protiv Rudara iz Kaknja rezultatom 1:0. Heroj domaćih je Vlado Koprivica koji je u 27. minuti nakon ubačaja iz kornera postigo gol vrijedan tri boda.

Na stadionu Pirota gostujuću pobjedu upisala je Čapljina protiv Travnika rezultatom 1:0.

Iako su na posljednjem mjestu tabele Travničani ni ovoga puta nisu uspjeli doći do pobjede. Gol za pobjedu gostiju postigao je Leko u samom finišu meča. Travnik u dosadašnjih šest kola ima svega dva osvojena boda.

Bratstvo je na domaćem terenu slavilo rezultatom 3:1 protiv ekipe Metalleghea.

U pobjedi domaćih dva puta je pogašao Mujkić, dok je jedan dodao Poturalić. Autogol za smanjenje vodstva Bratstva postigao je Jaganjac.

Bratstvo nakon ove pobjede je učvrstilo svoje mjesto na vrhu tabele, dok su Jajčani ostali na svega tri osvojena boda.

NK Slaven je sa 2:0 savladao Jedinstvo iz Bihaća.

Omerkić u 50. i Salihović u 85. minuti bili su dovoljni da igrači Slavena upišu prvu pobjedu u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Jedina utakmica bez golova odigrana je u Visokom gdje su fudbaleri Bosne i Veleža podijelili bodove.