Veliki povratak Jedinstva: Tuzlaci pali pod borićima (FOTO)

usn.co.ba
Sloga iz Siminog Hana poražena u Bihaću od Jedinstva rezultatom 1:0.

Ekipa Olimpika savladala je Igman iz Konjica u meču 18. kola Prve lige Federacije BiH dok je Zvijezda iz Gradačca remizirala na domaćem terenu protiv Metalleghea.

Olimpik je na Otoci minimalnim rezultatom 1:0 savladao Igman, a vrijedna tri boda Vukovi su osvojili nakon što je Lončarić nespretno loptu poslao u svoju mrežu.

Velež je kao gost remizirao u Tešnju protiv TOŠK-a. Rođeni su u 30. minuti stigli u vodstvo preko Kulovića, a konačnih 1:1 postavio je Oglečevac u drugom poluvremenu.

Prvoplasirana Zvijezda iz Gradačca remizirala je na domećem terenu protiv Metalleghea, a meč je završen rezultatom 0:0, dok je Sloga iz Siminog Hana poražena u Bihaću od Jedinstva rezultatom 1:0. Jedini pogodak za domaći tim postigao je Vučić.

Orašje je na svom terenu minimalno savladalo Rudar golom Vidovića, kao i Slaven koji je pogotkom Mašića slavio protiv Bosne.

Bratstvo je na svom terenu bilo bolje od Čapljinu rezultatom 3:2, a domaću pobjedu upisao je i Travnik protiv Iskre rezultatom 3:0.

Nakon 18. odigranih kola, Zvijezda je ostala na prvom mjestu sa 40 osvojenih bodova, dva više od Olimpika koji ima 38 i nalazi se na drugoj poziciji. Porazom u Bihaću, Sloga Simin Han ostala je na na 33 osvojena boda i sada se nalazi na četvrtoj poziciji s obzirom da Orašje sada ima 36 bodova.