DINAMOVI juniori slavili su danas na gostovanju kod Bayerna nakon drame penala i ostvarili plasman u četvrtfinale juniorske Lige prvaka. U četvrfinalu ih čeka lisabonska Benfica.

Dinamo je bolje otvorio utakmicu i došao do ranog gola već u drugoj minuti utakmice, a strijelac je bio Tomislav Krizmanić. Na njega se u 28. minuti nadovezao Karrica koji je povećao na 2:0.

Bayern je u 35. minuti smanjio na 2:1 golom Dajakua, a utakmica je onda mirovala sve do 88. minute kada je Bayern osigurao penale autogolom Gvardiola.

U drami penala Dinamo je slavio 6:5 nakon što je Josipović obranio dva penala nogometaša Bayerna, a Tin Hrvoj zabio odlučujući penal.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Više saznajte na izvornom linku: – BAYERN – DINAMO 7:8 Dinamovi juniori nakon penala u četvrfinalu Lige prvaka / (index.hr).