MILAN je pobijedio Bolognu 3:2 u gostima u 15. kolu talijanske Serie A. Rossoneri su tako povezali dvije pobjede prvi put nakon više od četiri mjeseca.

Golovima Piateka u 15. i Thea Hernandeza u 32. minuti gosti su poveli 2:0, ali se na odmor otišlo s rezultatom 2:1. Hernandez je autogolom vratio Bolognu u igru. Međutim, ekipa Stefana Piolija riješila je utakmicu u nastavku.

Giacomo Bonaventura bio je strijelac u 46. minuti i Milan je ponovno imao dva gola razlike. Tek je u 84. minuti domaći sastav, koji je s klupe vodio bolesni Siniša Mihajlović, uspio postići zgoditak. Precizan s bijele točke bio je Nicola Sansone, ali više od toga Bologna nije uspjela i na kraju je upisala sedmi poraz sezone.

Hrvatski napadač Ante Rebić cijelu je utakmicu gledao s klupe za pričuve.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Više saznajte na izvornom linku: – BOLOGNA – MILAN 2:3 Milan povezao dvije pobjede, Rebić bez minutaže / (index.hr).