HNK Čapljina sa dva gola pobjedila Jedinstvo Pod Borićima

Biscani.net

U okviru sedamnaestog kola Prve lige Federacije BiH, bihaćki crveno-bijeli su doživjeli težak poraz na svom terenu od HNK Čapljine, a krajnji rezultat glasio je 0:2 za goste.

U prvom poluvremenu igralo se na sredini terene, izuzev par šansi NK Jedinstva, ali bez željenog ishoda.

U drugom poluvremenu gosti iz Čapljine su konkretniji, stvarali su šanse i to im se prvi put isplatilo u 72′ minuti gdje ubačnu loptu sa strane u gol pretvara Salko Jazvin. Nakon prvog gola ekipa Čapljine zaigrala je ječe te u 80′ minuti kroz lijepu akciju dolaze i do drugog zgoditka, ovaj put strijalac za goste bio je Pero Pervan.

Igrači Jedinstva kroz cijelu utakmici imali su samo pet udaraca na gol gostiju.

Izjavu za naš portal Biscani.net dao je trener HNK Čapljine Damir Borovac koji je istaknuo sljedeće: “Nadali smo se da možemo u Bihaću doći do povoljnog rezultata,jer smo se kroz cijelu sedmicu dobro trenirali. Čestitam svojim momcima na dobroj igri i pobjedi.”

Izvor: Biscani.net