INTER je u devetom kolu Serie A odigrao protiv Parme 2:2 na svom terenu i propustio naplatiti Juventusov kiks kod Leccea (1:1).

Conteova momčad ostaje i dalje na bod iza aktualnog prvaka iako je uvertira utakmice nudila drugačije slike.

Golom Antonija Candreve poveo je Inter u 23. minuti, bio je to gol nakon gužve poslije kornera, gdje je domaći desni bek uz malo sreće uspio zabiti za vodstvo.

No već u sljedećih sedam minuta uslijedio je šok na Giuseppeu Meazzi.

Prvo je Yann Karamoh, Interov ofenzivac na posudbi u Parmi, lijepo zabio u 26. minuti. Nije htio slaviti gol, a već četiri minute kasnije iz ubojite kontre poentira kapetan Gervinho za potpuni preokret. Poslužio ga je baš Karamoh.

Romelu Lukaku na asistenciju Candreve izjednačuje u 51. minuti, ostao je Belgijac sam na pet metara i ispostavit će se, spasio Inter poraza.

Do kraja su prijetili Candreva, De Vrij i Esposito, ali promjene rezultata nije bilo. U sljedećem kolu, već u utorak, Inter gostuje kod Brescie. Parma pak iste večeri dočekuje Veronu.

Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta za Inter.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr