Na izboru za “kraljicu Rusije” desila se bizarna situacija s jednom od kandidatkinja, čije je predstavljanje završilo neslavno.
Na izboru za “kraljicu Rusije” desila se bizarna situacija s jednom od kandidatkinja, čije je predstavljanje završilo neslavno.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Na videu koji se vrlo brzo proširio internetom, vidi se kako ljepotica na početku poprilično samouvjereno šeta u kupaćem kostimu, međutim nekoliko trenutaka poslije nešto se neobično počinje dešavati s njenim nogama.
Nakon što je shvatila kako su joj noge potpuno otkazale, kandidatkinja je nekako stigla do ostalih djevojaka, kako bi se u zadnji tren uhvatila za jednu od kolegicu koja joj je pomogla da ode s bine.
Dok jedni misle kako je uzrok svemu velika trema, drugi smatraju kako su sporne visoke štikle na kojim se kandidatkinja jednostavno nije snašla.
Više saznajte na izvornom linku: E. Sk. – Izbor za “kraljicu Rusije”: Kandidatkinji otkazale noge dok je šetala u kupaćem kostimu / (klix.ba).
– Ovo je čitanje RSS vijesti.