Prijatelj Katarine Grujić otkrio je za Avaz.ba da je atraktivna srbijanska pjevačica trudna s tuzlanskim biznismenom Semirom Juzunovićem.
Podsjetimo, pjevačica je zabrinula javnost prije nekoliko dana InstaStoryjem u kojem je navela da zbog zdravstvenih problema otkazuje nastup u Sarajevu na koncertu “Born in Ghetto”, kao i sve ostale nastupe u narednom periodu.
– Dragi moji, zbog zdravstvenog problema i hospitalizacije, nažalost, moje gostovanje u Sarajevu se otkazuje. Ostali nastupi u avgustu bit će isto pomjereni. Uskoro se ponovo družimo da pravimo najluđe žurke – napisala je Katarina Grujić na društvenim mrežama.
Nakon toga mediji su prenijeli da je u pitanju ozbiljna infekcija bubrega i da je to razlog zašto je srbijanska pjevačica otkazala nastupe, ali izgleda da je istina potpuno drugačija.
window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '163825320843594', cookie : true, xfbml : true, version : 'v2.10' }); FB.AppEvents.logPageView(); };
(function(d, s, id){
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {return;}
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = "http://connect.facebook.net/hr_HR/sdk.js";
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Izvor vijesti: Avaz.ba / azra.ba