Jedinstvo slavilo: Galin i Samardžić ‘ostavili’ bodove u Bihaću

E. Hasanagić / biscani.net

Nogometaši Jedinstva danas su u okviru desetog kola Prve lige FBiH ugostili ekipu Goražda. Nogometaši Jedinstva u utakmicu su ušli sa dosta opreza, jer prethodni koksovi, kako na domaćem terenu, tako i u gostima su bili dobar primjer da se ni jedan protivnik ne treba potcijeniti.

Na samome početku meča, tačnije u drugoj minuti, Miloš Galin Jedinstvo dovodi u vodstvo, a trinaest minuta kasnije, sudija je svirao penal, kojeg je odlično izveo Samardžić te Bišćanima utvrdio rezultat.

Šansu za povećanje rezultata imao je Rovčanin. U 33. minuti dobio je priliku da izvede novi penal koji je dosuđen za nogometaše Jedinstva, međutim on maši, te rezultat ostaje nepromijenjen do kraja prvog dijela utakmice.

Poput prvog i drugo poluvrijeme uzbudljivo. Međutim, rezultat se nije mijenjao do 88. minute, kada je nogometaš Goražda, Mirković smanjio vodstvo Jedinstva sa bijele tačke.

Konačan rezultat je 2:1, te su nova tri boda Jedinstvo postavila na peto mjesto tabele.