Jedinstvo slavilo protiv TOŠK-a sa dva pogotka: Galin i Samardžić strijelci za pobjedu

E. Hasanagić / biscani.net

Nakon kiksa protiv Veleža, nogometaši Jedinstva danas su na stadionu “Pod borićima” odigrali “popravni” meč protiv ekipe TOŠK-a iz Tešnja, koja je u Bihać stigla sa boljom gol razlikom, a samim time i pozicijom iznad Jedinstva.

Međutim, crveno-bijeli su se uhvatili u koštac sa novim izazovom koji je bio pred njima, i tako opravdali očekivanja svojih navijača, te slavili rezultatom 2:0.

Prvi gol Pod borićima je “pao” pola sata od početka utakmice, a strijelac je bio Miloš Galin. Naravno, ekipi TOŠK-a u nastavku drugog poluvremena problem je predstavljao i crveni karton, kojeg je zaradio defanzivac Škrijelj.

Jedinstvo u samom finišu dolazi do drugog pogotka. U 87. minuti za 2:0 je pogodio Sinan Samardžić.

Nakon odigrane četiri utakmice, Jedinstvo se trenutno nalazi na četvrtom mjestu tabele sa devet bodova. Prvi je mostarski Velež sa deset, sa istim brojem bodova je i Zvijezda, a ispred Jedinstva nalazi se ekipa Orašja.