Ekipa Manchester Uniteda doživjela je novi poraz u engleskoj Premier ligi, a današnje gostovanje kod Stoke Cityja (2:0) mogao bi biti i posljednji meč Louisa van Gaala na klupi Crvenih đavola.

Stoke je do pogodaka koji su osigurali pobjedu u prvoj utakmici 18. kola došao preko Bojana (19. minuta) i Arnautovića (26.) još u prvom poluvremenu.

U nastavku utakmice Van Gaal je izvadio iz igre Depaya, uveo Waynea Rooneyja, napad Uniteda postao je opasniji, ali nedovoljno da promijeni rezultat.

Van Gaalovi izabranici ponovno su razočarali i pretrpili treći uzastopni poraz. Za trijumf u ligi ne znaju još od 21. novembra i gostovanja kod Watforda.

Stoke City 2 – 0 Manchester United All Goals… by ViralDailyTV