MALLORCA vodi protiv Real Madrida od sedme minute utakmice 9. kola španjolske La Lige.

Strijelac za vodstvo bio je Lago Junior na asistenciju Aleixa Febasa, a u kontri Mallorce za pogodak protiv Reala sudjelovao je i Ante Budimir.

Hrvatski napadač potom je u 13. minuti postigao zgoditak za 2:0, ali mu je isti opravdano poništen zbog zaleđa.

Real gostuje kod Mallorce bez ozlijeđenog Luke Modrića, a Zidane zbog istog razloga ne može računati na Kroosa, Vazqueza, Nacha i Asensija.

Uživo kretanje rezultata pratite na Index Sportu.

MALLORCA – REAL MADRID 1:0 (Lago Junior 7’)

Kretanje rezultata:

46’ Počelo je drugo poluvrijeme. Mallorca je napravila jednu izmjenu; Sastre je ostao u svlačionici, a u igri je Agbenyenu.

45’ Kraj prvog poluvremena.

13’ Ante Budimir postigao je gol za Mallorcu, ali je isti opravdano poništen zbog zaleđa.

7’ GOOOOOL! Mallorca je šokirala Real i vrlo rano povela, strijelac je Lago Junior. Domaći su izigrali Realov pritisak na svojoj polovici i onda lansirali kontru. Budimir je dodao Aleixu Febasu, ovaj proigrao Laga Juniora koji lijepim udarcem svladava Courtoisa i pogađa za vodstvo.

1’ Počela je utakmica na Iberostaru.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr