MANCHESTER UNITED slavio je s 3:1 na gostovanju kod Norwicha u sklopu 10. kola Premiershipa.

Strijelci pogodaka za gostujuću momčad bili su Scott McTominay u 22. minuti, Marcus Rashford u 30. minuti i Anthony Martial u 73. minuti. Poraz Norwicha u 89. minuti ublažio je Onel Hernandez.

Mogla je pobjeda Uniteda biti i uvjerljivija da Rashford i Martial nisu svaki promašili po jedan kazneni udarac. Točnije, vratar Norwicha Tim Krul obranio im je oba pokušaja iz 29. i 44. minute.

Međutim, statističari koji prate engleski nogomet potvrdili su da je ovo bio prvi takav slučaj otkako je Premier lige, točnije da dva suigrača na jednoj utakmici promaše penal, a potom i zabiju pogodak.

2 – Marcus Rashford and Anthony Martial are the first pair of teammates to have both scored a goal and missed a penalty each in the same Premier League game. Redemption. #NORMNU pic.twitter.com/Orc3LeKfjU