LIONEL MESSI vratio se u prvih 11 Barcelone u utakmici s Interom i odigrao sjajnu utakmicu, bio je ključan igrač u pobjedi Barcelone protiv talijanskog velikana.

Barcelona je odigrala loših prvih 45 minuta, gubili su 1:0 na poluvremenu nakon ranog gola Lautara Martineza, a onda je na poluvremenu Messi održao govori kojim je motivirao suigrače za preokret.

“Nećemo sada izaći i napadati kao ludi. Idemo van i ozbiljnije ćemo pritiskati, kao što normalno radimo”, uhvaćen je dio Messijeva govora, a podržali su ga Luis Suarez i Gerard Pique. Nakon utakmice brojni katalonski mediji pisali su kako iz kluba tvrde da su te dvije rečenice motivirale nogometaše na preokret.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr