U ODGOĐENOM susretu 15. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Monaco sa 4:1.

PSG i Monaco su igrali i prije tri dana u Parizu, a susret je završio 3:3. Ovoga puta PSG je bio bolji i ostvario je uvjerljivu pobjedu, a zanimljivo u dvije utakmice ovih suparnika vidjeli smo čak 11 golova.

Golove za goste zabili su Kylian Mbappe (24, 90+1), Neymar (45+2-11m) i Pablo Sarabia (72), dok je strijelac za domaćine bio Bakayoko (87). Zanimljivo da Mbappe, koji je u PSG stigao upravo iz Monaca, nije proslavio prvi gol protiv bivšeg kluba, ali drugi jest. Danijel Subašić nije nastupio za Monaco.

Odigrane su još dvije odgođene utakmice. U susretu 2. kola Rennes je na gostovanju pobijedio Nimes s 1:0, a pobjedu gostima donio je Adrien Hunou golom u 64. minuti. U odgođenom susretu 16. kola Amiens i Reims odigrali 1:1. Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela golom Dereka Kutese, a izjednačio je Moussa Konate u 54. minuti.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Više saznajte na izvornom linku: – MONACO – PSG 1:4 Mbappe jedan gol proslavio, a drugi nije / (index.hr).