CHELSEA je u 10. kolu Premiershipa na gostovanju slavio protiv Burnleyja rezultatom 2:4, a najboljih igrač na utakmici bio je mladi Amerikanac Christian Pulisic koji je zabio hat-trick.

Ne samo da je zabio hat-trick, Pulisic je postao prvi nogometaš Chelseaja još od Didiera Drogbe koji je zabio “savršeni” hat-trick, što znači da je zabio s obje noge i glavom. Drogba je to uspio u utakmici s Wiganom 2010. godine.

Pulisic je golove zabijao u 21., 45. i 56. minuti, a jedan pogodak dodao je Willian u 58. minuti. U završnici susreta Burnley je uspio tek ublažiti poraz golovima Jaya Rodrigueza (86) i Dwighta McNeila (89). Mateo Kovačić odigrao je cijeli susret za Chelsea, pruživši solidnu partiju.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr