Remi u Jajcu: Jedinstvo na gostovanju pokupilo jedan bod

E.Ha / Biscani.net

Nogometaši Jedinstva danas su gostovali u Jajcu kod ekipe Metalleghea. Iako su svi bili uvjereni u pobjedu, ipak, Bišćani su na gostovanju uspjeli uzeti samo jedan bod. Bišćani su imali u svojim rukama sigurnu pobjedu, međutim, desilo se neočekivano.

Domaći su imali nekoliko veoma dobrih prilika u prvom dijelu, ali se na pauzu otišlo pri prednošću 1:0 za goste. Strijelac je bio Elvin Halavać u 37. minuti.

U 64. minuti Damir Rovčanin pogađa za 0:2 i činilo se da će tri boda put Bihaća. Domaći se nisu predavali, pa je Hota smanjio na 2:1, a zatim pred sami kraj Haračić pogodio za 2:2, javlja portal sportsport.ba.

Jedinstvo trenutno ima 22 boda, i na petom mjestu su tabele Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.