Sa bodovima nazad u Bihać: Jedinstvo slavilo u Gračanici na zatvaranju polusezone

Biscani.net

U posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva Jedinstvo je ostvarilo pobjedu u Gračanici protiv Bratstva.

U oba tabora ovaj susret je označen dosta bitnim jer pozitivnim rezultatom bi se s mnogo boljom atmosferom otišlo na zimski odmor, a nakon 90 minuta igre više razloga za slavlje imali su crveno-bijeli, slavivši sa 2:1.

Do prednosti prvi su došli domaći golom koji je postigao Salkić u 31. minuti, a pri vodstvu Bratstva se ujedno i otišlo na odmor, da bi u nastavku naši momci ubacili u brzinu više. Prvo su u četvrtoj minuti nastavka izjednačili, da bi potom u sudijskoj nadoknadi preokrenuli rezultat preko Borovčanina i slavili vrijednu pobjedu.

Pobjeda Jedinstva u Gračanici osigurala je Bišćanima treću poziciju tabele Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, a na zasluženi odmor će sa 28 bodova.