SCHALKE je pobijedio Borussiju Monchengladbach 2:0 u prvoj utakmici drugog dijela njemačke Bundeslige.

Vodeći pogodak za Schalke postigao je Suat Serdar u 48. minuti, a deset minuta za 2:0 je zabio Austrijanac Michael Gregoritsch, koji je asistirao kod prvog gola.

Not feeling blue tonight 🥳#Bundesliga #S04BMG pic.twitter.com/SAhOBhGkAH

— Bundesliga English (@Bundesliga_EN) January 17, 2020

Schalke se pobjedom privremeno probio na četvrto mjesto s 33 boda, koliko ima i trećeplasirani Bayern uz utakmicu manje. Vodeći RB Leipzig ima 37 bodova, a Borussia Moenchengladbach je ostala na 35 i propustila priliku privremeno preuzeti prvo mjesto.

Šest od preostalih osam utakmica 18. kola na rasporedu je u subotu, a još dvije u nedjelju.

Schalke – Borussia M. 2:0 (Serdar 48, Gregoritsch 58)