Ante Rebić zabio je gol za vodstvo Milana protiv gradskog rivala Intera u 23. kolu Serie A.

Strahovito je Milan krenuo u utakmicu, pritiskao odmah od početka, a u par se navrata Rebinho našao u odličnoj poziciji. Najbolje ju je iskoristio u 40. minuti!

Nevjerojatni Zlatan Ibrahimović bio je najviši na skoku, briljantno je spustio loptu Rebiću umjesto da glavom puca na gol, a Rebinho je to itekako iskoristio i matirao Padellija!

Rebiću je ovo četvrti ovosezonski gol, a sva četiri zabio je u posljednja četiri kola. Dva Udineseu i jedan Bresciji…

Na suprotnoj strani nalazi se Marcelo Brozović koji je u ovom derbiju kapetan Intera. Krajem prvog poluvremena na 2-0 povisio je Zlatan Ibrahimović. No onda je hrvatski kapetan vratio nadu za Inter! I to kakvom golčinom…

Lopta se odbila i krenula padati negdje na dvadesetak metara udaljenosti od gola u 51. minuti, a Brozović je potegnuo volej… Prekrasna raketa otišla je u Donnarumminu mrežu! Dvije minute kasnije Vecino je izjednačio.

Više saznajte na izvornom linku: Ricardo Kulušić – Serie A, Inter – Milan: Ante Rebić i Marcelo Brozović zabili golove u derbiju / (24sata.hr).