SPEKTAKULARNO PRVO POLUVRIJEME U BIHAĆU: Nerješenim rezultatom, ali boljom igrom Jedinstvo odlazi na pauzu

E. Hasanagić / biscani.net

U Bihaću je u toku derbi utakmica trećeg kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine između Jedinstva i mostarskog Veleža.

Na prepunom stadionu „Pod borićima“ Jedinstvo je pokazalo veoma dobru igru, i u par navrata su zaprijetili golu mostarskih rođenih. Međutim na pauzu odlaze sa nerješenim rezultatom 1:1.

Prvi su poveli gosti na samome početku utakmice, ali ni gruba igra igrača Veleža nije uspjela zaustaviti igrače jedinstva da izjednače rezultat, i nastave dalje sa napadima na veležov gol.

Očekuje se početak drugog poluvremena, a Bišćani se nadaju pobjedi njihovog kluba i osvajanju nova tri boda.

Ovom prilikom, redakcija portala biscani.net se izvinjava zbog prekida emitovanja prijenosa uživo, koji je prestao zbog tehničkih razloga.