Nakon mnogo teorija o tome kako je legendarni ubijeni reper Tupak Šakur (Tupac Shakur) zapravo živ, prije nekoliko dana se pojavila informacija da je osoba s istim imenom uhapšena u saveznoj državi Tenesi.
Naravno, nije riječ o legendarnom reperu, već o muškarcu koji je od ranije poznat policiji. Policija grada Džonson su primili poziv da je 40-godišnji Šakur viđen u ovom gradu, a nakon što su policajci stigli na lice mjesta, pokušali su ga uhapsiti, ali on se opirao. Istrgnuo im se iz ruku, potegao za nožem i njime mahao prema policajcima. Zatim su ga uspjeli savladati, oboriti na zemlju i staviti mu lisice na ruke.
Pored naloga za hapšenje i napada na policajce, u automobilu mu je pronađena i veća količina droge metamfetamin i špricu.
window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId : '163825320843594', cookie : true, xfbml : true, version : 'v2.10' }); FB.AppEvents.logPageView(); };
(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "http://connect.facebook.net/hr_HR/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Izvor vijesti: Avaz.ba / azra.ba