U trećem pretkolu Evropa lige Sarajevo je u Zenici na Bilinom polju ugostilo goste iz Podgoriće ekipu Budućnosti i nakon prvih 45 minuta rezutlat na semaforu glasi 1-1.

Na samom početku utakmice u 3 minuti susreta rano vodstvo Bordo ekipe, strijelac za Sarajlije je Benjamin Tatar. Utakmica je bila dosta dinamična, mnogo šansi na obje strane. Budućnost do izjednačenje došla je nakon odlične akcije i sjajnog gola Grčkog igrača Moratisa.

Istaknuti treba kako se igra samo jedna utakmica te ćemo nakon 90 minuta ili 120 minuta ili penala dobiti putnika u Play off fazu Europske lige.

Izvor: Bisani.net