CHELSEA na Stamford Bridgeu igra protiv Manchester United u derbiju 26. kola Premier lige.

>>>Tijek utakmice pratite na Indexu

Chelsea – Manchester United 0:2

66’ GOOOOL! 2:0 vodi Manchester United, Harry Maguire krasno je pogodio glavom s 10 metara nakon ubačaja iz kuta Brune Fernandesa!

64’ Stativa Uniteda! Bruno Fernandes pokazuje zašto je United za njega izdvojio 80 milijuna eura, gađao je izravno iz slobodnjaka sa 16 metara iskosa s desne strane i skoro pogodio.

56’ VAR poništio gol Chelseaju! Zouma je pogodio nakon ubačaja iz kuta, no VAR je vidio guranje Azpilicuete koji je srušio Williamsa i ostaje 1:0 za United!

46’ Počelo je drugo poluvrijeme.

45+3’ Kraj prvog poluvremena. Ponovno su igrači Chelseaja dobro kombinirali, Batshuayi je imao puno prostora na desnoj strani, ali je pucao jako loše i na odmor se odlazi s 1:0 prednošću Uniteda.

45’ GOOOOOL! United vodi nakon prvog udarca u okvir gola na utakmici! Wan-Bissaka je sjajno ubacio, a u skoku još bolje reagirao Martial koji je glavom savršeno pogodio za 1:0! Chelsea je u većini prvoj poluvremena bio bolji, no nije iskoristio svoje šanse.

37’ Najbolja prilika Manchester Uniteda! Fernandes i Martial su dobro kombinirali po lijevoj strani, Martial je došao do prostora, sjurio se prema golu, no njegov udarac je završio malo pored desne stative.

26’ Sada je Batshuayi dobio priliku kakvoj se nadao prije tri minute, ali je promašio! Istina, bio je tri metra udaljeniji od gola, Pedro je krasno proigrao Mounta po lijevoj strani, Batshuayi dobio sjajnu loptu u sredini, ali je promašio ljevicom pored gola.

23’ Nakon desetak minuta izjednačene igre Chelsea je sada trebao povesti. Dobro su Bluesi kombinirali po desnoj strani, Willian je imao otvorenog Batshuayija u sredini, no dodao mu je loptu iza leđa. Da je dodavanje bilo dobro, Batshuayi bi gotovo sigurno zabio.

10’ Veliki udarac za Chelsea, N'Golo Kante se ozlijedio i morao izaći već na početku utakmice. Zamijenit će ga Mason Mount.

9’ Još jedan dobar napad Chelseaja, ponovno je povukao Kovačić koji je trenutno nezaustavljiv u sredini terena, povukao je kontru, lopta je došla do Williana. Brazilac igra jedan na jedan na desnoj strani, poput Jamesa gađa suprotni kut i slično promašuje. Domaćini su za sada puno bolji.

6’ Prvi dobar pokušaj na utakmici. Kovačić se dobro izborio za prostor po lijevoj strani, pronašao Reeca Jamesa u punom trku po desnoj koji dobro gađa suprotni kut, ali za malo promašuje.

1’ Utakmica je počela.

Sastavi:

Prije utakmice:

Ovaj derbi mogao bi imati veliki utjecaj u borbi za četvrto mjesto u Premier ligi, posljednje koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone. Chelsea je trenutno četvrti, United deveti, ali Crveni vragovi imaju samo šest bodova manje i eventualnom pobjedom dodatno bi zakomplicirali borbu za Ligu prvaka.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Više saznajte na izvornom linku: – UŽIVO CHELSEA – MAN. UNITED 0:2 Maguire povećao vodstvo Uniteda / (index.hr).