DINAMO u 11. kolu HNL-a na Maksimiru vodi 1:0 protiv Slavena.

Jedini gol do sad zabio je Bruno Petković u 5. minuti iz penala koji je sam izborio. Arijan Ademi je do poluvremena mogao riješiti utakmicu, ali je u dvije velike prilike slabo reagirao.

Tijek susreta pratite na Indexu…

DINAMO – SLAVEN BELUPO 1:0

(Petković 5′-11m)

TIJEK SUSRETA:

69′ Valčić je natrčao na loptu i zapucao s 30 metara. Pokraj gola. To je tek drugi udarac gostiju na gol

68′ Prilika za Dinamo! Lijepa akcija Dinama koju je zavšio Oršić udarcem sa 16 metara. Bila je to odlična pozicija, no Orišić je pucao pokraj gola. Hajrović mijenja Kadziora

53′ Prilika za Dinamo! Opet je Ademi primio dobar pas Petkovića i probio se po lijevoj strani, ali umjesto da puca, tražio je suigrače na drugoj stativi gdje nije bilo nikoga

52′ Radivojević je dobio žuti karton zbog prekršaja na Kadzioru

49′ Probao je Kadzior iz slobodnog udarca, ali neprecizno

46′ Počeo je nastavak. U momčadi Slavena je u svlačionici ostao Mikulić, a u igri je Goda

45′ Poluvrijeme. Dinamo je u prvom poluvremenu imao 80 posto posjeda lopte

39′ Prilika za Dinamo! Raspada se obrana gostiju… Olmo je krasno proigrao Kadziora, koji je pokušao iz okreta, ali preko gola. Dobra je to situacija bila za Poljaka

37′ Mrtva šansa za Dinamo! Odmah u sljeećem napadu Olmo je proigrao Ademija koji je sam ispred Ježine, ali golman Slavena sjajno brani njegov udarac

36′ Prilika za Dinamo! Petković je krasno proigrao Ademija, koji je pokušao prebaciti golmana, ali je promašio

30′ Perić je neoprezno izgubio loptu, dva igrača Slavena su krenuli prema njoj u čistoj kontri, ali Dilaver je na vrijeme reagirao i izbio

23′ Ništa se ne događa na Maksimiru. Dinamo nije stvorio ozbiljnu šansu nakon gola unatoč dominaciji

20′ Prvi ozbiljniji napad gostiju završio je lošim centaršutem na glavu Dilavera

16′ Dinamo očekivano dominira i drži loptu, a gosti je izgube nakon samo par dodira

8′ Raspala se potpuno koncepcija igre gostiju već na samom otvaranju i teško će Slaven nešto izvući u ovoj utakmici

5′ GOOOOOOOOL! Vodi Dinamo! Nowak je srušio Petkovića u šesnaestercu, a čisti penal rutinski je realizirao baš Petković

1′ Počela je utakmica

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr

PROMO PLUS: Možda vas zanima i ovo: