U SKLOPU 4. kola Lige prvaka Dortmund na svom stadionu igra protiv Intera. Trenutni rezultat je 0:2.

Nakon tri kola, ova su dva kluba bodovno jednaka, ali Dortmund je na trećem mjestu s lošijom gol-razlikom. To je ključan susret za plasman u osminu finala.

Tijek utakmice uživo pratite na Indexu:

DORTMUND – INTER 0:2

44’ Obrana utakmice! Sancho je pucao s pet metara, ali Handanovič opet brani.

41’ GOOOOL! Vecino za 0:2. Brozović je sjajno puvukao sa svoje polovice, prošao trojicu, dodao do Martineza koji je proslijedio do veznjaka Intera koji zabija za veliku prednost. Inter igra odlično.

30’ Žuti za Škriniara. Povukao je Hakimija i zaustavio opasnu situaciju po desnoj strani.

28’ Inter se dosta puvukao nakon zabijenog gola, gosti žele na kontre ponovno iznenaditi Dortmund. Lopta je skoro cijelo vrijeme u nogama njemačkog viceprvaka.

20’ Brozović je pokušao lukavo lobati Burkija, ali njegov udarac odlazi daleko iznad vratnice.

17’ Handanovič spašava Inter. Gotze je pucao s nekoliko metara od gola, no Slovenac je sjajan. Vrhunska obrana.

12’ Dortmund je krenuo napadački nakon gola. Bundesligaša je iznenadio rano primljen gol.

5’ GOOOOL! Inter vodi 0:1, zabio je Lautaro Martinez. Nakon katastrofalne reakcije obrane Dortmunda, napadač Intera se sjajno snašao, prevario trojicu i zabio pored Burkija.

2’ Žuti za Interovog Biraghija. Veznjak milanskog kluba neoprezno je zaustavio Hakimija.

1’ Počela je utakmica.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr