SLAVEN BELUPO vodi 1:0 kod Gorice u četvrtfinalu Hrvatskog kupa.

U utorak je plasman u polufinale izborila Lokomotiva pobjedom kod Šibenika 4:0. Također, u polufinalu je i Osijek, koji je kao gost bio bolji od Intera u Zaprešiću (0:2).

Derbi četvrtfinala u četvrtak od 17 sati na Rujevici igraju Rijeka i Dinamo.

GORICA – SLAVEN BELUPO 0:1

Tijek susreta:

45+3. minuta – Kraj prvog poluvremena u Velikoj Gorici. Slaven vodi 1:0 golom Mikulića nakon kornera u 11. minuti.

45. minuta – Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade prvog poluvremena.

11. minuta – GOL ZA SLAVEN! 0:1, strijelac je BOŽO MIKULIĆ! Nakon kornera s desne strane Mikulić je glavom pogodio na drugu vratnicu za veliko vodstvo gostiju!

1. minuta – Počela je utakmica između Gorice i Slaven Belupa. Sudac je Mario Zebec.

Gorica i Slaven Belupo do sada su igrali ukupno pet puta. Obje momčadi slavile su po dva puta, uz jedan spektakularni remi (3:3).

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Više saznajte na izvornom linku: – UŽIVO GORICA – SLAVEN 0:1 Gosti poveli nakon kornera u borbi za polufinale Kupa / (index.hr).