HAJDUK na Poljudu igra protiv Gorice u 23. kolu HNL-a. I dok Splićani brane drugo mjesto koje vodi u Ligu prvaka, Gorica je u lovu na petu poziciju koja vjerojatno vodi u Europa ligu. Zasad nema golova na Poljudu.

Od kada je Gorica ušla u Prvu HNL, Hajduk je s njom odigrao šest prvenstvenih susreta i ostvario samo jednu pobjedu, uz negativnu gol razliku (5:8) te doživio tri poraza. Ove sezone je Gorica izbacila Hajduk u osmini finala Kupa (2:1), a zatim istim rezultatom slavila i u prvenstvu. Te utakmice presudile su Damiru Buriću na klupi Hajduka.

Tijek utakmice:

HAJDUK – GORICA    1:0

22’ Tahiraj je pao u 16 metara, ali za Bebeka to nije penal. Dosuđeno je zaleđe.

21’ Prva prilika Gorice. Lovrić opasnim volejem puca, ali Posavec zaustavlja.

20’ Kahlina spašava Goricu. Parada golmana gostiju. Odlično je pucao Jairo s nekoliko metara, ali brani mu Kahlina.

18’ Sjajno primanje Mije Caktaša. Prvi Hajdukov strijelac s devet golova ove sezone loše je pucao, lopta odlazi iznad gola.

16’ Hajduk je pojačao s napadima i dominira protiv Gorice. Kreković i Jairo rade puno problema gostima.

10’ GOOOL!!! 1:0 za Hajduk. Kreković zabija prvi gol u karijeri za seniore Hajduka. Caktaš je asistirao mladom igraču Hajduka. VAR je dugo provjeravao ovu akciju, no pokazalo se da Caktaš nije bio u zaleđu u kontranapadu. Obrana Gorice je ispala.

9’ Bebek pokazuje Čabraji žuti zbog simuliranja. Igrač Gorice se bacio u 16 metara Hajduka i odglumio prekršaj.

7’ Na Poljudu i dalje bez prilika. Hajduk drži loptu, a Gorica je visoko izašla.

3’ Ismajli je nezgodno startao na Lovrića, najbolji igrač Gorice kratko je ležao na terenu, ali nastavit će igrati.

1` Počela je utakmica na Poljudu.

Sastavi:

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Više saznajte na izvornom linku: – UŽIVO HAJDUK – GORICA 1:0 Bebek pokazao na zaleđe, VAR popravio i pokazao gol / (index.hr).