U SKLOPU 11. kola HNL-a prvoplasirani Hajduk na Poljudu igra protiv Varaždina.

Nakon deset kola Hajduk je prvi s 20 bodova, jednim više od drugog Dinama koji ima utakmicu manje. Varaždinci su zadnji iako su na istom broju bodova kao i deveti Inter, no imaju lošiju gol-razliku.

Tijek utakmice uživo pratite na Indexu:

HAJDUK – VARAŽDIN 2:0

66’ Juranović lijepo ubacuje, ali Nevistić još bolje izbacuje.

65’ GOOOL! Nejašmić glavom za 2:0, asistent je Hamza.

57’ Kakav promašaj Caktaša. Jairo mu je sjajno dodao, a napadač Hajduka je sam bio ispred golmana i pucao pored gola.

47’  S vrha šesnaesterca Hamza puca i pogađa stativu. Veznjak Hajduka je danas odličan.

Poluvrijeme!

45’ Po tko zna koji put Nevistić… Sad je odlično skinuo Jradiju.

44’ Kakav napad Hajduka… Jradi je promiješao trojicu igrača Varaždina, lopta je došla na 25 metara do Nejašmića koji fantastično puca, no Nevistić paradom zaustavlja.

41’ Sjajnu loptu je Bradarić poslao Caktašu, no napadač Hajduka se nije dobro snašao u jedan na jedan situaciji s golmanom, pucao je točno u njega.

40’ Igra se dosta primirila. Hajduk ima posjed, no smanjio je napade.

32’ Žuti karton za Štefulja (Varaždin). Prvi je to žuti karton u utakmici. Povlačio je Jradija.

27’ Već peti korner za Hajduk. Nevjerojatna dominacija Bijelih.

25’ Jairo je raspoložen. Pobjegao je braniču Varaždina, imao je Caktaša na drugoj strani, no pucao je ravno u golmana Varaždina.

21’ GOOOL! Hajduk vodi 1:0, strijelac je Jairo. Juranović je dodao do napadača Hajduka, a nakon nekoliko odbijanaca Jairo je ugurao loptu u mrežu. To je Brazilcu četvrti gol ove sezone.

18’ Opet Nevistić… Jairo je pucao glavom nakon ubačaja Bradarića, ali golman Varaždina je ponovno siguran.

15’ Nevistić spašava Varaždin! Jairo je ubacio, branič Varaždina je blokirao, lopta je išla u gol, no golman gostiju izbacuje u korner.

12’ Nezgodan ubačaj Varaždina iz kornera, Posavec je nekako uspio izbiti.

9’ Zicer za Hajduk! Caktaš je bio dva metra ispred gola, ali loše je zahvatio loptu koja odlazi pored gola gostiju…

7’ Jradi je uputio prvi udarac na utakmici, no Nevistić to hvata.

5’ Hajduk je odmah krenuo napadački. Bijeli pokušavaju probiti goste.

1’ Počela je utakmica.

Bijeli su u prošlom kolu kiksali protiv Istre (1:1), dok su Varaždinci izgubili protiv Rijeke 2:0, no ove sezone su srušili Dinamo s 1:0.

HAJDUK (4-3-1-2): Posavec – Juranović, Simić, Ismajli, Čolina – Bradarić, Nejašmić, Barry – Caktaš – Jradi, Jairo

VARAŽDIN (5-4-1): Nevistić – Tkalčić, Adžić, Senić, Prce, Štefulj – Mehdikhani, Guera Djou, Glavina, Težak – Lisakovič

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr