PRETPOSLJEDNJU utakmicu 11. kola Prve HNL od 19 sati u Gradskom vrtu igraju Osijek i Gorica.

Osječani, koji na četvrtom mjestu imaju bod više od današnjeg protivnika, s novim privremenim trenerom Ivicom Kuleševićem slavili su u prošlom kolu 4:0 kod Slaven Belupa i prekinuli niz od tri utakmice bez pobjede. S druge strane, slično je učinila i Gorica te je pobjedom kod Intera u Zaprešiću (2:0) srušila gubitnički niz nakon 1. rujna i slavlja nad Varaždinom.

OSIJEK – GORICA 0:0

Tijek susreta:

27. minuta – Sada je i Mance oprobao svoj udarac s ruba šesnaesterca, ali Kahlina opet brani.

16. minuta – Osijek je bolji. Silva je dodao do Žapera, koji opalio s 18 metara u lijevi donji kut, a Kahlina uspio obraniti udarac osječkog veznjaka. Za sada vratar Gorice čuva svoju momčad u Gradskom vrtu.

12. minuta – Opet Osijek. Silva je pronašao Kleinheislera u šesnaestercu, ali je igrač Osijeka loše šutirao.

10. minuta – Zwolinski je prvi u šansi, dobro je pucao iskosa s lijeve strane gađajući bliži vratarev kut, no Ivušić dobro brani.

1. minuta – Utakmica je počela u Gradskom vrtu. Sudac je Ivan Vučković.

Zanimljivo, u pet posljednjih utakmica Gorica je ostvarila čak tri pobjede nad Osijekom, koji je samo jednom bio bolji, i to u gostima 9. prosinca 2018. godine kada je bilo 1:2.

Do sada su u Gradskom vrtu njihova dva dvoboja završena pobjedom Gorice (0:1) i remijem (2:2).

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr