VARAŽDIN i Rijeka u Varaždinu igraju susret osmine finala Kupa Hrvatske. Igra se samo jedna utakmica. Ako nakon 90 minuta ne bude pobjednika, igrat će se produžeci, a ako i tada bude izjednačeno, pristupit će se izvođenju udaraca s bijele točke.

VARAŽDIN – RIJEKA 1:2

Tijek utakmice:

84’ Lončar je već u idućoj minuti sjajnim udarcem pogodio gredu . Rijeka je umalo došla do trećeg gola

83’ GOOOL: Varaždin je smanjio golom Vuka nakon sjajne asistencije Vuka

70’ Iz igre izlazi Robert Murić, u igru ulazi Dani Iglesias

65’ Prilika i za Varaždince iz slobodnjaka, pucao je Posavec s 25 metara, preslabo da bi ugrozio Prskala.

54’ GOOOOL! Gorgon je zabio. Kontra Rijeke, Puljić na dodavanje Murića gađa vratnicu, a nakon odbijene lopte Gorgon zabija za 2:0

47’ GOOOOL! Nakon velike pogreške obrane domaćih, lopta je došla do Murića koji je bio sam, loše je tukao, ali srećom po Riječane lopta je došla do Mamića koji prizemnim udarcem s desetak metara pogađa za 1:0

46’ Počelo je drugo poluvrijeme

KRAJ PRVIH 45 MINUTA

45’ Lepinjica je srušio Kolarića i Varaždin ima slobodnjak na 25 metara, Miličević je potegao, Prskalo je bio nesiguran, ali je ipak nekako uspio uhvatiti loptu

42’ Kontra domaćih, Tkalčič je ubacio na drugu vratnicu, a Kolarić je probao efektno škaricama, ali nije prošlo

36’ Halilović je tukao, od nekoga se lopta odbila, ali Nevistić dobro brani

27’ Lončar je ubacio s lijeve strane, obrana Varaždina izbacila je loptu. Natrčao je Lepinjica koji nije uspio iskontrolirati loptu, te se odlučio na udarac, a Nevistić se morao dobro protegnuti da bi obranio odličan udarac

26’ Prošlo je više od 25 minuta ničega, a najmanje smo vidjeli nogometa

24’ Prodor domaćih, ubačaj, a Prskalo hvata

20’ Rijeka ima posjed, ali pravih šansi nema

16’ Evo nešto i od Varaždina. Kombinirali su Tkalčić i Posavec, ali su se spetljali i prilika je propala

13’ Stolnik ruši Gorgona na 30-ak metara od vrata Varaždina. Murić je tukao, Nevistić jedva obranio

11’ Mamić je probao s lijeve strane ubaciti, ali je obrana Varaždina to očistila

7’ U prvih nekoliko minuta ne događa se ništa spomena vrijedno u Varaždinu

1’ Počela je utakmica u Varaždinu

Sudac je Igor Pajač (Sv. I. Zelina).

VARAŽDIN: Nevistić, Prce, Glavina, Posavec, Senić, Milićević, Kolarić, Stolnik, Roca, Tkalčić, Guera.

RIJEKA: Prskalo, Kvržić, Župarić, Punčec, Mamić, Lepinjica, Halilović, Lončar, Murić, Gorgon, Puljić.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr