ZRINJSKI MOSTAR od 19 sati igra protiv Utrechta za prolaz u treće pretkolo Europa lige. Mostarci u utakmicu ulaze puni samopouzdanja jer su u gostima odigrali 1:1. Trenutni rezultat je 0:1 za Utrecht.

Stadion je skoro pun, a cijeli dan u gradu vladala je sjajna atmosfera.

Tijek utakmice pratite uživo na Indexu.

ZRINJSKI – UTRECHT 0:1

46’ Počelo je drugo poluvrijeme. Zrinjski mora zabiti dva za prolaz.

44’ GOL ZA UTRECHT! Nevjerojatna pogreška golmana Brkića. Gustafsson je pucao iz slobodnog udarca po podu, a golman Zrinjskog je išao hvatati loptu, doslovno mu je ispala iz ruku i prošla kroz noge.

43’ NAJVEĆA PRILIKA ZRINJSKOG! Čirjak je bio sam na  sedam metara, nevjerojatan zicer je promašio, pucao je pored gola. Kakva prilika… Mogao je šokirati sjajne Nizozemce.

37’ Nevjerojatna borbenost igrača Zrinjskog. Utrecht ima posjed, napada, ali Mostarci su dobri u obrani.

31’  Golman Zrinjskog je do sada igrač utakmice. Sad je obranio opasan udarac napadača Utrechta.

26’ Šovšić, bivši igrač Dinama, lijepo je dodao do Hadžića, ali napadač domaćina nije dobro pucao. Golman Utrechta bez problema hvata.

17’ Kerk sjajno puca, ali golman Zrinjskog odbija u korner. Nakon kornera Guwara je pokušao s 20 metara, ali prošlo je to dva metra dalje od gola domaćina.

NAVIJAČI: Odlična atmosfera u Mostaru. Oko sedam tisuća navijača je na tribinama. Ultrasi dominiraju pored gostujućih navijača.

10’ Zrinjski ima problema s kontrolom lopte, domaćini kad prođu centar odmah izgube posjed.

7’ Gosti su krenuli napadački, a Mostarci se dobro brane.

1’ Počela je utakmica u Mostaru.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

Izvor: / index.hr