BEŠIKTAŠ je u 3. kolu Europa lige izgubio kod kuće od Brage 2:1, a slabu utakmicu odigrao je Domagoj Vida.

Hrvatski stoper loše je reagirao kod oba gola Portugalaca. U 38. minuti mu je pobjegao strijelac Horta, a nakon što je Nayir izjednačio u 71. minuti, Vida nije ispratio Wilsona Eduarda koji je u 80. minuti donio pobjedu Bragi.

CSKA je u Moskvi pogodio stativu i promašio četiri velike šanse od kojih dvije Nikola Vlašić, ali je Ferencvaros došao do pobjede golom Varge u 86. minuti. Vlašić je odigrao svih 90 minuta za CSKA, a Bistrović je u igru ušao u 61. minuti. CSKA je i dalje bez ijednog boda, a drugo mjesto sad mu bježi šest bodova.

Borna Barišić krasno je asistirao Morelosu za bod Rangersa u gostima kod Porta. Domaćini su poveli u 36. minuti preko Diaza, ali su Škoti izjednačili u 44. minuti. Završilo je 1:1.

Astana je bez ozlijeđenog Tomasova, ali s Lukom Šimunovićem u početnoj postavi teško stradala u gostima kod Alkmaara. Nizozemci su slavili 6:0, a imali su 35 udaraca na gol od čega 15 u okvir. Duje Čop je odigrao 72 minute u porazu Standarda u Frankfurtu 2:1.