Na Železničkoj stanici u Novom Sadu, gdje se srušila betonska nadstrešnica, život je izgubilo 14 osoba.
Vijesti o tragediji u Novom Sadu ne prestaju, a kako sati prolaze, tuga i bol kod građana, prijatelja i porodica za žrtvama postaju sve jači.
Objavljena je zajednička fotografija svih poginulih. Na Železničkoj stanici u Novom Sadu, gdje se srušila betonska nadstrešnica, život je izgubilo 14 osoba.
Među nastradalima su i dvije sestre koje su krenule kod nane i dede na slavu, kao i mladi par koji je čekao autobus. Najmlađa žrtva, Firić Sara, imala je samo šest godina, dok je 13 žrtava iz Srbije, a jedna iz Sjeverne Makedonije.
(avaz.ba)
🔥
Možda vas zanima i ovo
1
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
2
Mislio da je kupio kuću iz snova, ali glavno mu nisu rekli: “Ne mogu ni sliku na zid da okačim…”
3
VIDEO: Rasporili zmiju uvjereni da im je pojela tele, pa ostali u čudu
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!
2
Mislio da je kupio kuću iz snova, ali glavno mu nisu rekli: “Ne mogu ni sliku na zid da okačim…”
3
VIDEO: Rasporili zmiju uvjereni da im je pojela tele, pa ostali u čudu












