Na redakcijijski e-mail Biscani.net portala je pristigao mail sa fotografijama od naših sugrađana koji se žale kako im vreba opasnost od bandere koja trenutno nakrivljena i čeka se svaki tren da padne. Isti slučaj su prijavili nadležnim institucijama, ali još niko nije reagovao. Ovim putem žele dodatno probuditi svijest javnost i institucija kako bi se ovaj problem sanirao čim prije. Prenosimo njihovu poruku u cijelosti:
Poštovani
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana1DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK 2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK 3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
već par dana imamo problem sa banderom od bhtelecom-a neznamo sta da radimo više. bandera se nalazi u ulici Hanovi (kod Željezničke stanice u Bihaću). Od 28.8 prijavljujemo svaki dan nadležnim institucijama, ali niko ništa ne poduzima po tom pitanju…
molimo vas da ovo objavite javno na vašem portalu.
A.R. ispred mještana.













