JU OŠ “Gornje Prekounje – Ripač” s ponosom objavljuje muzičke uspjehe Vedada Midžića, talentiranog učenika Umjetničke škole “Nusret-Braco Keskin”. Vedad, koji svira klavir i violinu, redovito sudjeluje na koncertima i manifestacijama. Ove godine postigao je srebrnu medalju na Republičkom natjecanju u Banja Luci te zlatnu medalju na Međunarodnom natjecanju u Trebinju. Također, proglašen je najuspješnijim učenikom na školskom natjecanju.
Unatoč posvećenosti vježbanju i postizanju izvanrednih rezultata, Vedad uspješno obavlja školske obaveze, ističući se kao izvrstan i primjeran učenik te pridonoseći pozitivnoj atmosferi u školi svojim veselim, simpatičnim i pristojnim ponašanjem. Čestitamo, Vedade, na izvanrednom uspjehu!
Bišćanka Elhana osvojila društvene mreže: Njene snimke dijele Toni Cetinski, Marija Šerifović i brojni mediji
2
Bihać dobija premijera i tri ministra? Hušić preuzima MUP, Halilagić finansije, Zulić obrazovanje, Polimanac pravosuđe
3
Ko je Ibrahim Dizdarić, kandidat za novog premijera USK: Ratni policajac koji je učestvovao u hapšenju Fikreta Abdića
GROM UDARIO U HRAST, a ono što je ovaj domaćin pronašao u njemu promijenit će mu ŽIVOT
2
Prizor s autoceste kod Zagreba je postao hit na Fejsu, pogledajte zašto se ljudi smiju vozaču Tesle
3
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!












