Grupa Camino Verde, zajedno sa svojim prijateljima s domaće muzičke scene, snimila je genijalnu navijačku pjesmu za NK Jedinstvo pod nazivom “Digni glavu, nisi sam”. Pjesma je svečano predstavljena na stadionu NK Jedinstvo.
Kako je izjavio Ado Iftić, frontmen grupe Camino Verde, u planu je i snimanje videospota za ovu pjesmu, koji bi uskoro trebao biti objavljen. Ova inicijativa ima za cilj dodatno osnažiti duh zajedništva i podrške voljenom bihaćkom klubu u izazovima koji slijede.
DANAS OBJAVLJEN REGISTAR: Ovo je TOP 100 osnovnih neto plata u javnom sektoru USK
2
“ZAVIRILI” SMO U ZZO USK: Od 1.679 do 5.262 KM, pogledajte kolike su osnovne plate zaposlenih u Zavodu zdravstvenog osiguranja USK
3
TOP 67 plata u Službi za zapošljavanje USK: Direktor Nedžad Zukanović prima 4.717 KM, rukovodioci preko 3.300 KM
U nastavku pogledajte izjave učesnika projekta i reakcije publike s promocije:
Portal Biscani.net prenosio je uživo promociju navijačke pjesme, a snimak je do trenutka pisanja ovog članka zabilježio više od 60.000 pregleda:














