U organizaciji IOM, u Bihaću je jučer održan završni u nizu strateških sastanaka sa predstavnicima institucija i relevantnih partnera iz Unsko-sanskog kantona s ciljem definisanja strateških pravaca djelovanja IOM-a u Bosni i Hercegovini za period 2026–2030.
Konsultacije u Bihaću bile su prilika da se u dijalogu sa terena dodatno potvrde prioriteti, razmijene iskustva i identifikuju konkretni koraci ka zajedničkom i održivom planiranju budućih aktivnosti a u ime premijera USK, u radu je sudjelovao savjetnik Almir Zulić.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
2
Bišćanin Ian Bulić osvojio prvo mjesto na takmičenju u SAD-u
3
Bišćani na okupu u Los Angelesu pred večerašnji duel Bosne i Hercegovine i Švicarske!
🔥
Možda vas zanima i ovo
102
prije 368 dana












