NK Jedinstvo Bihać potvrdio je dolazak novog igrača – redove bihaćkog prvoligaša pojačao je talentovani ofanzivac Ali Mahmud.
Mahmud je rođen 2004. godine, a prepoznatljiv je po svojoj brzini, driblinzima i izraženom osjećaju za gol. U Bihać stiže nakon nastupa za FK Sloboda Tuzla i FK Gornji Rahić, s jasnom ambicijom da doprinese rezultatima Jedinstva u predstojećoj sezoni Wwin Prve lige Federacije BiH.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Nakon podrške Zmajevima u Zagrebu: Bihać u srijedu organizuje gledanje utakmice Hrvatska – Engleska
3
Bivšem ministru Murisu Halkiću izrečena godina zatvora
Kako portal “Biscani.net” saznaje, iz kluba poručuju kako vjeruju da će Ali Mahmud biti značajno pojačanje u napadačkom dijelu ekipe, te mu žele dobrodošlicu u crveno-bijelu porodicu.
🔥
Možda vas zanima i ovo
404
prije 352 dana












