U okviru obilježavanja Dana općine Ključ, danas je upriličeno dostojanstveno obilježavanje 30. godišnjice oslobađanja Saničke doline. Tim povodom simbolično je otvoren put Sanica – Lanište, čija je modernizacija koštala 1,2 miliona KM. Ova dionica sada u potpunosti povezuje Saničku dolinu s magistralnom cestom Ključ – Bihać.
Put su presijecanjem vrpce svečano otvorili ratni veterani i predstavnici lokalne i kantonalne zajednice.
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Poznat identitet stradalog muškarca u Todorovu: Oglasila se policija
3
Ministar Kemal Hrnjić o zloupotrebi poticaja: Umjesto štale zatekli smo vilu s bazenom
Ključani i njihovi gosti danas su odali počast poginulim braniteljima i svim nevinim žrtvama Saničke doline polaganjem cvijeća na šehidskim mezarjima u Biljanima i Donjoj Sanici.
Načelnik općine Ključ Jasmin Musić ovom prilikom istakao je važnost događaja za lokalnu zajednicu:
„Ovaj put je simbol slobode i zajedništva. Spaja prošlost, kroz sjećanje na heroje, sa budućnošću, jer otvara nove prilike za razvoj i bolji život naših građana.“


649 stepenaca vas dijeli od vrha, a gore vas čeka ovo…
2
Policajac se pretvarao da je beskućnik u invalidskim kolicima: Ostao je u šoku kada su prolaznici uradili ovo!
3
Oženjen muškarac je ostavio svoju trudnu ljubavnicu. Poslije 9 mjeseci je dobio razglednicu i onesvijestio se kada je pročitao šta piše!












