Javno komunalno preduzeće Komrad Bihać uvelo je novu, modernu mogućnost plaćanja parkinga u gradu – putem mobilne aplikacije GoParking.
Ovim korakom građanima i posjetiocima Bihaća omogućeno je jednostavnije, brže i praktičnije korištenje parking usluga.
Tuga u Bihaću: Na ahiret preselila Lejla Muhić, omiljena Bišćanka o kojoj su svi imali samo riječi hvale
2
Bišćanka Elhana osvojila društvene mreže: Njene snimke dijele Toni Cetinski, Marija Šerifović i brojni mediji
3
Kad ljudskost bude ispred uniforme: Gest mladih bihaćkih policajaca zaslužuje da se spomene
Putem aplikacije GoParking parking se sada može plaćati bankovnom karticom ili SMS-om, bez potrebe za gotovinom ili traženjem parking aparata. Aplikacija omogućava i olakšano dodavanje vozila, kao i potpunu kontrolu nad vremenom parkiranja direktno s mobilnog telefona.
Nova usluga predstavlja još jedan korak ka digitalizaciji i unapređenju komunalnih usluga u Bihaću, s ciljem povećanja komfora i zadovoljstva korisnika.
Aplikacija GoParking dostupna je za preuzimanje na:
Google Play
App Store
Više informacija o parking uslugama dostupno je na zvaničnoj stranici Komrada Bihać
Mama nije znala zbog čega je grobno mjesto njenog sina uvijek zeleno, rasplakala se kad je saznala istinu
3
VIDEO: Mišljenje naših sugrađana o prijedlogu zakona o zabrani pušenja na javnim mjestima i u ugostiteljskim objektima u FBiH












