Naš Bišćanin Džanan Musa boravi u Dubaiju, gdje je stigao kao pojačanje kluba Dubai Basketball Club.
Na svom profilu na društvenim mrežama podijelio je fotografiju sa slavnim glumcem Jasonom Stathamom — uz poruku: “Formula 1 with great company! Jason Statham”
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
Na fotografiji se vidi i oznaka Red Bull-a, što sugeriše da je Musa možda boravio u Dubaiju kao njihov gost. Kombinacija prestiža, sporta i poznatog lica učinila je ovu objavu posebno atraktivnom.
Podsjetimo da je Musa ovog ljeta prešao iz Real Madrid-a u novi projekt Dubai Basketball — potpisao je trogodišnji ugovor i zvanično započeo karijeru u dresu kluba iz Emirata.
60
prije 183 dana












