Nakon iftara u bihaćkim mjesnim zajednicama Sokolac i Golubić, gradska uprava Bihaća na čelu sa gradonačelnikom Emdžadom Galijaševićem , organizirala je za postače iftar u džematu Pritoka. Zajedničkom iftaru koji je organiziran u Domu MZ prisustvovalo je preko 80 postača iz Pritoke.
“ Evo već treću noć zajedno sa svojim sugrađanima organiziramo iftare u našim džematima i raduje veliki broj postača koji su došli i uveličali iftare u Sokocu,Golubiću i večeras u Pritoci. Ovo su dani kada se okrećemo porodici i prijateljima, ali i onima koji danas teško žive i zbog toga smo za svaku mjesnu zajednicu gdje se organizira iftar obezbijedili deset prehrambenih paketa “- kazao je gradonačelnik Galijašević.
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
2
52-godišnjaku iz Cazina zbog silovanja i nasilja u porodici određen jednomjesečni pritvor
3
Arapuša kroz sjećanja Radovana Jazića: Od živog seoskog centra do tišine iseljavanja
/BISCANI.NET
Mama nije znala zbog čega je grobno mjesto njenog sina uvijek zeleno, rasplakala se kad je saznala istinu
2
Učiteljica ostala potpuno šokirana temom zadaćnice koju je Kristijan odabrao, morate to vidjeti
3
Policajac se pretvarao da je beskućnik u invalidskim kolicima: Ostao je u šoku kada su prolaznici uradili ovo!











