Naš mekteb postao bogatiji za još jednog vrijednog učača Kur’ana Časnog, objavljeno je na facebook stranici Džemata Brekovica.
Uz odličan uspjeh i visoke ocjene, naš dragi Amel Bajrić, sin Safeta i Selmine, uspješno je savladao sufaru i započinje učenje Kur’ana Časnog.
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta
Amel je jedan od najvrijednijih i najredovnijih polaznika mekteba, a njegov odnos prema učenju, pripremi i predstavljanju gradiva zaslužuje svaku pohvalu.
Čestitamo Amelu, njegovim roditeljima i muallimu Nazif-ef. Horozoviću, uz dovu da u učenju Kur’ana bude barem onoliko vrijedan i istrajan koliko je bio tokom učenja sufare i ilmihala stoji u navedenoj objavi.
(Informativna vijest objavljena u sklopu projekta
Medijska afirmacija mladih kroz portal “Biscani.net”
Projekat je sufinansiran od strane Ministarstvo obrazovanja, nauke, kulture i sporta)












