Ovogodišnja manifestacija “Jesen na Gelenderima” započela je uz nastup mališana iz bihaćkih vrtića i Gradskog duvačkog orkestra Bihać. Mališani su uz veselu šetnju i prigodnu muziku uveli građane u jesenje raspoloženje.
Već večeras, zagrebački bend Lana S Trio održaće prvi koncert u sklopu manifestacije. Očekuje se bogat program u narednim danima, a večerašnji koncert predstavlja uvod u niz kulturnih dešavanja.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
3
Vrhovni sud Federacije BiH poništio presudu trostrukom ubici iz Sanskog Mosta





79
prije 623 dana












