Danko Jakšić, ministar finansija u Vladi Unsko- sanskog kantona primio je danas predstavnike Košarkaškog kluba “Željo 1971” iz Bihaća i čestitao im ulazak u A1 ligu Bosne i Hercegovine.
Košarkaši ovog bihaćkog kluba ostvarili su značajan sportski uspjeh osvajanjem titule prvaka A2 lige Sjever.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Džaferović nakon ubistva Mahmutovića pobjegao u Bihać, kasno sinoć uhapšen
2
Poznat identitet stradalog muškarca u Todorovu: Oglasila se policija
3
Ministar Kemal Hrnjić o zloupotrebi poticaja: Umjesto štale zatekli smo vilu s bazenom
– Izboriti povratak u viši rang takmičenja najbolji je dokaz uloženog truda i ova sportska ekipa zaslužuje i poštovanje i našu dalju podršku, kaže Jakšić.

🔥
Možda vas zanima i ovo
102
prije 40 dana












