Razovarali su o potrebi usaglašavanja federalnih i kantonalnih zakona u oblasti zdravstva i modalitetima koji bi potakli projekte javno privatnog partnerstvu u zdravstvu, što bi omogućilo ulaganja privatnog kapitala u zdravstvu.
– Aktualizirali smo temu naplate duga Hrvatske Vlade prema Unsko sanskom kantonu. Po osnovu pruženih usluga u zdravstvu USK bi trebao naplatiti 1,3 milion KM . Taj, dosad nenaplaćeni novac bio bi značajna finansijska injekcija za zdravstvo na području USK, kazao je ministar Šabulić.
🔥 Najčitanije zadnjih 7 dana
1
Akcija „BRUT“ – zbog zloupotrebe položaja i primanja dara slobode lišeni policijski službenici
2
Bišćaninu određen jednomjesečni pritvor zbog sumnje na preprodaju droge
3
Rekonstrukcija ili novi objekat? Dijaloška emisija ministra Jušića i gradonačelnika Sedića o Domu zdravlja Bihać
7
prije 3600 dana











