Dana 26.03.2022 godine na Palama je održan prvi međunarodni kik boks turnir “JAHORINA OPEN” na kojem je učešće uzeo i klub borilačkih sportova “FAVORIT BH” iz Bihaća sa tri takmičara koji su ostvarili 100% učinak osvojivši 3 zlatne medalje.

Hassan Selimović je u finalu imao za protivnika Obućina Milana iz Trnova, a meč je završio u prvoj rundi nakon snažnog i preciznog midl kicka našeg Hasana.

Almir Mujagić nije imao protivnika u svojoj tezinskoj kategoriji do 75 kg pa je prebačen do 81 kg gdje je u finalu savladao Benjamina Poturka iz Sarajeva koji je zbog povrede ruke morao u drugoj rundi predati meč.

Rasim Alunović je u finalu boksao sa odličnim Amarom Luganom iz Novog Travnika, a iskusniji Rasim je poentirao u odlučujućim momentima sto mu je donijelo pojedu.

Još jednom su Bišćani pokazali da su u vrhu regionalne kik boks scene, a ovaj turnir je dobrodosao kao provjera forme pred predstojeće Drzavno prvenstvo.